A több kötélhosszas sziklamászó előkészítő foglalkozás keretén belül, itthoni körülmények között átveszünk minden olyan tudnivalót, ami a több kötélhosszas “plaisir” utakban kellhet:
Ha már másztál több kötélhosszas utakat, de szeretnéd feleleveníteni a tudásodat és szeretnél hatékonyabban dolgozni a hosszú utakban, akkor hasznos lesz számodra ez a foglalkozás.
A tanult trükkökkel lecsökkentheted a standban töltött időt, így hatékonyabban fogtok tudni mászni a társaddal.
Szeretnénk felhívni a figyelmedet, hogy a jelentkezésed lemondása, módosítása költségvonzattal járhat. Lemondási feltételeinket az Általános Szerződési Feltételek között találod. Javasoljuk, hogy köss sztornóbiztosítást, hogy pl. betegség esetén elkerüld a lemondási költségeket!